O nas

Zajmujemy się promocją firmy w Internecie. Dzięki naszym działaniom twój gabinet medyczny może stać się popularny. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu działań w zakresie pozycjonowania oraz reklamy w sieci. Wybieramy najatrakcyjniejsze słowa kluczowe dla placówek medycznych, aby szybciej przyciągnęły do siebie więcej osób zainteresowanych badaniami, zabiegami czy rehabilitacją.

Stworzona przez nas oferta marketingowa poprawia widoczność w wyszukiwarce Państwa witryny internetowej. Niezależnie od tego jakiego rodzaju działalnością medyczną zajmują się nasi klienci, my jesteśmy w stanie zaplanować kampanie, które przyniosą spodziewane zwiększenie zainteresowania daną placówką czy firmą.

Do naszych zadań należy między innymi zbudowanie atrakcyjnych stron internetowych, na których zaprezentowana zostanie działalność i oferta klientów; przygotowanie skutecznej i optymalnej kampanii reklamowej AdWords; opracowanie działań związanych z pozycjonowaniem strony internetowej na wiele zróżnicowanych zapytań; poprawa wizerunku w sieci a także consulting, dzięki którym nasi klienci mogą szerzej spoglądać na horyzonty dla swoich biznesów.

Wszystkie nasze działania poprzedzone są dokładnym wywiadem, dzięki któremu dowiadujemy się jakiego rodzaju działalność ma być przez nas promowana, do kogo jest skierowana i jakich efektów oczekują nasi klienci. Kampanie marketingu medycznego dobieramy indywidualnie w oparciu o potrzeby zainteresowanych. Pracujemy sumiennie, zgodnie z najnowszymi wytycznymi i trendami.

Warto nam zaufać. Dotychczas sprawdziliśmy się jako agencja promująca placówki znajdujące się na terenie całego kraju a także działalności indywidualne. Dbamy o dobry, stały kontakt z naszymi klientami, zapewniamy wsparcie techniczne i pełne doradztwo.

Zaufali nam m.in.:

Marketing gabinetu stomatologicznego - Dentystyka Pozycjonowanie gabinetu lekarskiego - Praktyka24.pl Marketing usług zdrowotnych dla NGM Profesjonalny marketing medyczny dl Ortoclinic Dentalium - Marketing usług medycznych Chiroplastica - marketing medyczny