O nas

Agencja marketingu usług medycznych

 

Zajmujemy się promocją placówek medycznych w internecie. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu działań w zakresie pozycjonowania oraz reklamy w sieci. Wybieramy najatrakcyjniejsze słowa kluczowe dla placówek medycznych, aby szybciej przyciągnęły do siebie więcej osób zainteresowanych badaniami, zabiegami czy rehabilitacją.

Stworzona przez nas oferta marketingowa poprawia widoczność w wyszukiwarce Państwa witryny internetowej. Niezależnie od tego jakiego rodzaju działalnością medyczną zajmują się nasi klienci, my jesteśmy w stanie zaplanować kampanie, które przyniosą spodziewane zwiększenie zainteresowania daną placówką czy firmą.

Sprawdź nasze usługi!

Do naszych zadań należy między innymi zbudowanie atrakcyjnych stron internetowych, na których zaprezentowana zostanie działalność i oferta klientów; przygotowanie skutecznej i optymalnej kampanii reklamowej Google Ads; opracowanie działań związanych z pozycjonowaniem strony internetowej na wiele zróżnicowanych zapytań; poprawa wizerunku w sieci a także consulting, dzięki którym nasi klienci mogą szerzej spoglądać na horyzonty dla swoich biznesów.

Wszystkie nasze działania marketingowe poprzedzone są dokładnym wywiadem, dzięki któremu dowiadujemy się jakiego rodzaju działalność ma być przez nas promowana, do kogo jest skierowana i jakich efektów oczekują nasi klienci. Kampanie marketingu medycznego dobieramy indywidualnie w oparciu o potrzeby zainteresowanych. Pracujemy sumiennie, zgodnie z najnowszymi wytycznymi i trendami.

Warto nam zaufać. Dotychczas sprawdziliśmy się jako agencja promująca placówki znajdujące się na terenie całego kraju a także działalności indywidualne. Dbamy o dobry, stały kontakt z naszymi klientami, zapewniamy wsparcie techniczne i pełne doradztwo.

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam m.in.:

Marketing gabinetu stomatologicznego - Dentystyka Pozycjonowanie gabinetu lekarskiego - Praktyka24.plKursy medyczne dla lekarzyProfesjonalny marketing medyczny dl Ortoclinic Polski producent mebli medycznych Chiroplastica - marketing medycznyChiroplastica - marketing medyczny